RU UA

Додати сайт в обране(098) 558-33-63

Відділ зернових закупок:

(095) 337-95-25
(097) 591-54-65

Про підприємство

виробництво і продаж борошна в Україні

виробництво борошнаДіяльність компанії ВАТ "Нива-2003" - це продаж борошна, яку вона і виробляє. Підприємство росташоване на одному з промислових майданчиків в промислово-житловій зоні м.Запоріжжя.
Зернопереробне підприємство - складний механізований і автоматизований комплекс, який нараховує в своєму складі декілька об'єктів, призначених для прийому, доопрацювання, збереження, переробки та видачі зерна і продуктів його переробки.


Технологічний процес зерноприймального підприємства забезпечує збереження зерна, підвищує його якість, надає стійкість для тривалого його збереження і включає в себе:

приймання і розміщення зерна, очищення його від домішок, сушка, охолодження і його знезараження;

тривале збереження зерна, в процесі якого постійно ведуться спостереження за його станом і здійснюються профілактичні заходи, які запобігають погіршенню його якості;

відвантаження зерна в автомобільний транспорт.

Технологічний процес зернопереробного виробництва включає в себе слідуючи операції:

приймання і короткочасне збереження зерна, попередня очистка від домішок, виділення дрібного зерна і т.п. (при необхідності);

підготовка зерна до переробки, остаточне очищення від домішок і пилу і т.п.;

виробництво готової продукції - виробництво борошна (розмел зерна та сортування продуктів розмела з метою вилучення борошна);

короткочасне зберігання і видача готової продукції у поліпропіленові мішки місткістю 50кг.

Зерно на підприємство подається автомобільним транспортом. Для розвантаження зерна з автомобілів застосовуються шнекові зерномети.

ВАТ "Нива-2003" готова до співпраці з постійними постачальниками зерна. На балансі маємо лабораторію для проведення аналізу пшениці і борошна.

Маємо надію, що наша гнучка цінова політика допоможе нашим підприємствам досягнути взаємовигідних результатів і вирішити поставлені завдання. Придбати борошно можливо зараз, зв'язавшись з нашими менеджерами. Найбільш точну інформацію по вартості борошна різних ґатунків можна одержати в телефонному режимі.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
Продажа муки, производство муки, мука высшего сорта, цена муки оптом, купить муку оптом, где купить муку, ГОСТ мука.
сайт создан компанией веб студия