RU UA

Додати сайт в обране(098) 558-33-63

Відділ зернових закупок:

(095) 337-95-25
(097) 591-54-65

Наші пріоритети

Де купити борошно? – цим питанням зацікавлені багато підприємців, які ще не найшли постійного постачальника і не знають де купити борошно хорошої якості. Головний напрям політики нашого підприємства в області менеджменту – орієнтація на споживача. Ми забезпечені обладнанням для моніторингу якості продукції і відповідних дослідів.

Здійснюється постійний контроль за якістю на всіх етапах виробництва борошна, від моменту постачання зерна на зерносклади до відвантаження готової продукції споживачу.

Фахівцями підприємства постійно ведуться розробки технологій виробництва продукції в напрямку покращення якості і зменшення собівартості, що безперечно добре для споживача.

Експлуатація сучасного високопродуктивного устаткування, ретельне додержання технологій виробництва, використання високоякісного зерна – результат головної переваги продукції ВАТ «Нива-2003».

Гарантію стабільної якості нашої продукції підтверджує лабораторія, яка обладнана надійними, сучасними приладами.

Стабільна якість продукції, відповідність державним стандартам, довгострокові відносини із споживачами та сільгоспвиробниками, індивідуальний підхід до кожного клієнта – це є те, що дає нашим партнерам впевненість на майбутнє.

Покупцями нашого борошна є підприємства з виробництва макаронних виробів, заморожених продуктів, а також хлібопекарні і кондитерські підприємства по всій території України.

Изделия из муки, купить муку

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
Продажа муки, производство муки, мука высшего сорта, цена муки оптом, купить муку оптом, где купить муку, ГОСТ мука.
сайт создан компанией веб студия