RU UA

Додати сайт в обране(098) 558-33-63

Відділ зернових закупок:

(095) 337-95-25
(097) 591-54-65

Ціна муки

У нас Ви можете купити борошно оптом!

Номенклатура Ціна муки т/грн. Фасовка муки мішок/кг
Мука вищий гатунок 8800 50
Мука 1 сорт 8600 50
Висівки 4500 25

Ціни на борошно вказані станом на 02.11.2020 р.

У ціну продукту не включені транспортні витрати.

Ціна може узгоджуватися під час складання замовлення і регулюватися індивідуально залежно від обсягів продукції, що поставляється.

купить муку оптом

Більш детальну інформацію щодо цін на борошно різних сортів можна отримати в телефонному режимі.

Сьогодні на світовому ринку велика кількість організацій, де можна придбати борошно оптом. На Україні таких компаній також досить багато. Задача покупця - придбати продукцію високої якості по максимально вигідній ціні.

Борошно - стратегічно важливий продукт для кожної держави, в тому числі і для України.

Борошно - це продукт харчування, який одержують шляхом помолу різних зернових культур. Борошно виготовляють з таких сортів зернових культур як пшениця, жито, гречка, кукурудза та рис. В нашій компанії ви можете придбати борошно з пшениці високої якості.

Вся продукція, яка виробляється в нашій компанії відповідає міжнародним стандартам і вимогам. Якщо ви вирішили придбати борошно оптом, ви одержуєте всі відповідні документи і сертифікат.

Найкраще всього скористуватися можливістю придбати борошно оптом у виробника. Тільки компанія-виробник може надати його по самим низьким цінам. Це зв'язано з тим, що між виробником і покупцем немає посередників. Власне через них кінцева вартість борошна збільшується. Завдяки закупівлі борошна у виробника кінцевий споживач зможе придбати її по найбільш вигідній ціні.

Якщо придбаєте борошно оптом у виробника ви будете впевнені в хорошій якості товару. При такій співпраці не виникне сумнівів, що товар зележаний. Крім цього у виробника борошно зберігається в найкращіх умовах. Вам не буде соромно перед покупцем за борошно, яке він купує.

Не втрачайте можливості отримати борошно оптом тільки в нашій компанії.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
Продажа муки, производство муки, мука высшего сорта, цена муки оптом, купить муку оптом, где купить муку, ГОСТ мука.
сайт создан компанией веб студия